Klientų registravimo sistema Užregistruok savo klientus pats Matyk viską vienoje vietoje Integruok į savo svetainę,
paprasčiau nebūna
Apžvalga

Privatumo politika: laisvalaikio ir pramogų vietose, restoranuose, kavinėse, naktiniuose klubuose, kazino ir lažybų punktuose

Bendrosios nuostatos
UAB, "Webmod", Įmonės kodas: 300618786, Buveinės adresas: Dubysos g. 21a, LT-93232 Klaipėda, (toliau – Duomenų talpintojas), tvarko Jūsų asmens duomenis Jums naudojantis www.manoregistracija.lt registracija, kuriose Jūs apsilankote ir užpildote savo duomenis, įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą.

Prašome perskaityti  apie privatumo politiką, nes kiekvieną kartą užpildydami anketą su savo asmens duomenimis, sutinkate su sąlygomis aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei Jūs nesutinkate su kuria nors šios Privatumo politikos nuostata, Jūs neturėtumėte naudotis Manoregistracija forma.

Asmens duomenų apsauga

Ši Privatumo politika pirmiausia yra paremta Europos Sąjungos bendruoju asmens duomenų reglamentu Nr. 2016/679 (toliau – Reglamentas), o taip pat kitais taikytinais duomenų apsaugos teisės aktais, todėl joje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Reglamente.

Atsižvelgiant į naudojimo pobūdį, apimtį, kontekstą ir tikslus, taip pat skirtingą fizinių asmenų teisių ir laisvių galimumą ir griežtumą, UAB "Webmod" taiko tinkamas technines priemones siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ar bet kokio kito neteisėto panaudojimo. 

Kodėl renkami Jūsų duomenys?

Jūsų teisės

Visi asmenys, kurių duomenys yra tvarkomi, turi tokias teises:

  • Žinoti (būti informuotu) apie savo duomenų tvarkymą;
  • Susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • Reikalauti, kad Duomenų talpintojas ir Duomenų naudotojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių.

Kokie duomenys renkami Manoregistracija sistemoje?

Asmens duomenis, kuriuos registruojate užpildydami registracijos formą:

  • Vardas ir pavardė
  • Telefono numeris

Asmens duomenų gavėjai

  • UAB "Webmod" gali dalintis Jūsų asmens duomenimis su Lietuvos Respublikos atitinkamomis valstybinėmis institucijomis COVID-19 viruso židinio atsiradimo atveju. UAB "Webmod" gali dalintis Jūsų asmens duomenimis tik pagal teisėtus Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų nurodymus. 

Kaip apsaugome duomenis?

UAB "Webmod" taiko tinkamas organizacines ir technines priemones siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ar bet kokio kito neteisėto panaudojimo. Visi duomenys saugomi SSL saugumo sertifikatu (angl. Secure Socket Layer) ir užšifruoti.

Kiek laiko saugomi asmens duomenys?

Vadovaujantis LR vyriausybės nutarimu, duomenys bus saugomi 21 dieną ir naudojami tik Covid-19 atvejų identifikavimo ir plėtimosi nustatymo tikslais bei pateikiami tik Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerijai. Jums užsiregistravus nuo esamos dienos skaičiuojama 21 diena, praėjus 21 dienai, duomenys bus negrįžtamai sunaikinti. 

Apie slapukus

  • Šioje interneto svetainėje nėra naudojami slapukai (angl. cookies).

x
Kviečiame išbandyti klientų valdymo sistemą!
Išbandykite dabar