Klientų registravimo sistema Užregistruok savo klientus pats Matyk viską vienoje vietoje Integruok į savo svetainę,
paprasčiau nebūna
Apžvalga

Privatumo politika

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje bus pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Mūsų įmonė UAB  „Webmod“ naujam reglamentui yra pasiruošusi.

 

Kokią informaciją renka manoregistracija:

Mes galime Jūsų paprašyti pateikti tikslią asmeninę informaciją, pavyzdžiui:

Vardas, pavardė, gimimo data, miestas, adresas, telefonas. el. paštas, nuotrauka, įmonės pavadinimas, įmonės kodas, įmonės PVM kodas, pašto kodas. Be to galime rinkti ir tam tikrą standartinę informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia į kiekvieną internetinę svetainę Jūsų apsilankymo joje metu. Tai IP adresas, naršyklės tipas, kalba, prisijungimo laikas ir pan.

Kiti nepaminėti punktai, kurie nėra aprašyti šiame dokumente, bet susiję su asmeninė informacija be duomenų subjekto sutikimo nebus viešinami už mūsų įmonės ribų.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas:

Klientų asmeninę informaciją naudojame, kad suteiktume klientui: pageidaujamas paslaugas, tvarkydami mokėjimus, aptarnaudami klientus, teikdami savo turinį ir reklamą, kuri, mūsų nuomone, gali Jus sudominti, atlikdami klientų tyrimus ir siųsdami Jums rinkodaros bei reklaminę medžiagą. Be to, surinktą Asmeninę informaciją galime naudoti informuodami Jus apie svarbius mūsų sistemos pakeitimus.

Duomenų saugumas:

Duomenų apsaugos įstatymai reikalauja laikytis griežtų reikalavimų, siekiant išlaikyti asmens duomenų saugumą bei apsaugoti juos nuo galimo sunaikinimo. Asmeniniai duomenys gali būti perleidžiami trečiosioms šalims, tik jei yra gaunamas sutikimas iš duomenų subjekto ir jei yra laikomasi numatytų procedūrų. Išlaikyti asmens duomenų saugumą - tai užtikrinti asmens duomenų konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą:

Konfidencialumas - Informaciją gali naudoti tik duomenų vartotojai, kurie turi duomenų subjekto suteikimą naudoti šiuos duomenis.

Vientisumas - Asmens duomenys turi būti tikslūs ir naudojami tik tam tikslui, kuriam prašoma juos pateikti.

Prieinamumas - reiškia, kad įgalioti duomenų vartotojai turi turėti galimybę prieiti prie šių duomenų pagal atitinkamą paskirtį.

UAB Webmod teisės:

Mes galime pateikti arba atskleisti informaciją apie Jus tik tam, kad tinkamai reaguotume į teisėtus reikalavimus arba teisinį procesą.

Mes galime, bet kada peržiūrėti šio dokumento nuostatas bei jas vienašališkai ir be atskiro išankstinio įspėjimo pakeisti (atnaujinti). Todėl Jūs turėtumėte reguliariai peržiūrėti šį dokumentą svetainėje ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus.

Visi iškilę ginčai ir nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Jeigu iškylą klausimų dėl duomenų saugojimo galite kreiptis el. paštu: info@manoregistracija.lt , telefonu: +370 600 79966

x
Kviečiame išbandyti klientų valdymo sistemą!
Išbandykite dabar