Klientų registravimo sistema Užregistruok savo klientus pats Matyk viską vienoje vietoje Integruok į savo svetainę,
paprasčiau nebūna
Apžvalga

Facebook klientų registracija

Ar Jūsų įmonė matoma Facebook? Ar Jūs galite klientams suteikti individualią registraciją su automatiniais SMS pranešimais/priminimais? Ne? Tuomet laikas susigriebti ir pasinaudoti Manoregistracija pagalba bei galimybę praplėsti klientų pasiekiamumą.

Facebook daugeliui žmonių šiais laikais tapo neatsiejama gyvenimo dalis ir sunkiai įsivaizduojama be Facebook - ten sėdime, skaitome, žiūrime nuotraukas, komentuojame, dalinames ir tai tapo taip pat puiki proga pasidalinti Jūsų įmonės klientams registracijos forma. Tai nuostabi galimybė išnaudoti Facebook potencialą minimaliomis pastangomis bei nemokamai atkreipti papildomą dėmesį į Jūsų įmonės atliekamas paslaugas bei Jūsų klientui užsiregistruoti patogiam laikui apsilankymui - tiek pas odontologą, veterinarą, gydytoją ar trenerį ir kitas atliekamas paslaugas.

Puiki galimybė savo įmonės registracijos formą paskelbti ir Facebook. Tai yra papildomas klientų srautas Jūsų įmonei, taip pat praplečiantis registracijos formų ratą - tiek Facebook, tiek Jūsų įmonės web internetinėje svetainėje.

 


Paveiksliukas - pavyzdys, kaip atrodytu patalpinta registracija Facebook'e ir matoma klientams.

Taip pat galima registracijos formas siųsti ir el. paštu, SMS, Messenger, Viber, WhatsApp, Skype ir kitomis aplikacijomis/programėlėmis. Be abejo ir Jūsų pagrindinėj web internetinėje svetainėje. Klientui paspaudus Facebook ant formos "Like/Patinka", jau automatiškai padidėja Jūsų įmonės matomumas, jau nekalbant apie funkciją "Bendrinti" ir kaip smarkiai padidėja matomumas.

Jūsų klientams pagal patogumą platus registracijos asortimentas: 

  • Įmonės internetinė svetainė
  • El. paštas (Gmail, Outlook ir kita)
  • SMS
  • Facebook
  • Messenger
  • WhatsApp
  • Viber
  • Skype

Klientams suteikiamas papildomas patogumas, kai gali registruotis įvairiais kanalų šaltiniais kaip Facebook, web svetainėje ir kitur. Be abejo, klientas įvertins Jūsų pastangas už patogumą, taip pasąmonėje labiau įsirėžia į atmintį pvz Odontologijos klinika ar  veterinarija, ir taip norisi sekanti kartą vėl registruotis greitai ir patogiai, bei gauti patogius SMS priminimus į telefoną.

 


Paveiksliukas - pavyzdys, kur paspaudus Registruotis, pasirodytu klientų registracijos forma.

Kodėl SMS pranešimas klientui geriau, nei pvz Messenger'is? SMS klientas gauna 100% garanduotai į bet kurį telefoną, Messengeris priklausomas nuo interneto. Taip pat - labai daug kas nesinaudoja Messengeriu.

Taip pat labai svarbus dalykas, kad Jūsų administratorius dirbantis su registracijomis, labai operatyviai ir tiksliai gaus registracijos informaciją ir visi darbuotojai galės dirbti labai aiškiai.

Manoregistracija - Jūsų paslaugomis. Daugiau klientų - daugiau darbų, tai papildomas pajamų šaltinis Jūsų verslui.

x
Kviečiame išbandyti klientų valdymo sistemą!
Išbandykite dabar