Klientų registravimo sistema Užregistruok savo klientus pats Matyk viską vienoje vietoje Integruok į savo svetainę,
paprasčiau nebūna
Apžvalga

Apžvalga

Registruokite klientus, net kai esate atostogose!

Registracijos sistema yra universali galima naudotis: kompiuteriu, planšete ir išmaniuoju telefonu. Mobili versija skirta ne tik klientui, kuris registruojasi per mobilų įrenginį, bet ir sistemos savininkams, kurie priima registracijas. 

Svetainės administracinė dalis yra pritaikyta prie mobilių įrenginių, todėl tiek klientas, tiek sistemos administratorius turi itin patogias valdymo sąsajas. Tvarkykite : registracijas, perkėlimus, informaciją - būdami, bet kur ir bet kuriuo metu.

 

Registracija internetu Jūsų svetainėje (iš Facebook, Instagram)

Klientai gali registruotis pas specialistą neišeidami iš namų ar darbo, atlikta registracija iš karto realiuoju laiku pasirodys pas specialistą sistemoje, ir tuomet jis nuspręs ar priimti klientą pageidaujamu laiku. Specialistui nusprendus priimti/nepriimti kliento, klientui bus atsiunčiama informacinė žinutė su atsakymu.

 

Kad Jūsų svetainėje klientai galėtų užsiregistruoti internetu, Jums kaip sistemos administratoriui reikia į savo internetinę svetainę įsikelti kodą, kuris bus sugeneruotas asmeniškai Jums. Taip pat galite pasirinkti spalvas, kad registracijos forma būtų priderinta prie Jūsų svetainės dizaino spalvų. Taip pat labai puiki galimybė naudojientiems Facebooką - įdėti registraciją tiesiogiai į Facebook, kuri nukreips į registracijos puslapį. Jūs tiksliai matysite kada klientas užsiregistravo ir pas ką. Plačiau

Sakome: Ne! papildomai darbo įrangai. O Taip! darbo efektyvumui

Nereikia jokios papildomos įrangos, ar diegimo į kompiuterį. Reikia tiesiog užsisakyti mūsų paslaugą ir Jūsų darbo rutina gerokai palengvės, atsisakysite užrašų knygutės ar MS Excel programos. Jums reikės atsiminti tik prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurį naudosite kas kartą norėdami prisijungti prie registravimo sistemos ir dirbti efektyviai. 

 

Trumposios žinutės - nauda Jums ir klientams

Tai neįkyrus ir visada užtikrintas pasiekiamumas. Beveik kiekvienas žmogus turi mobilų telefoną šalia savęs. Pasiekiamumas SMS žinute labai didelis, užtikrintas ir neįkyrus, tai yra nauda,nes niekada neužmirštame perskaityti gauto pranešimo. SMS žinutė yra atsakingas priminimas - siunčiamas į kliento nurodytą numerį registracijos metu. Žinutės turinį sudaro kreipimasis į asmenį tokiu vardu ir pavarde kur buvo pildyta registracijoje ir laikas, data kurią buvo pasirinkęs klientas. Trumpąją žinutę gavę, neskubėkite ištrinti, nes Jūs galite atsakyti į šią žinutę, Taip (atvyks laiku kuris yra žinutėje) arba Ne (neatvyks).

 

Darbo knyga - mobiliajame telefone

Darbo knyga – užrašinė kurią Jūs turite visada turėti kartu, taip pat reikalingas ir rašiklis kurie užima vietos šalia kompiuterio. Turėdami registracijos sistemą Jūs galite atsisakyti darbo knygos ir rašiklio, nes prisijungus prie sistemos galite matyti laisvus laikus pas specialistą ir registruoti klientą, kai nėra Jūsų darbo vietoje, bet turite išmanujį telefoną.

 

Išbandykite 30 dienų nemokamai

x
Kviečiame išbandyti klientų valdymo sistemą!
Išbandykite dabar