Klientų registravimo sistema Užregistruok savo klientus pats Matyk viską vienoje vietoje Integruok į savo svetainę,
paprasčiau nebūna
Apžvalga

Mumis pasitiki įvairūs specialistai

 

Grožio salonai

Valdykite grožio saloną efektyviau. Manoregistracija turi visas reikalingas galimybes, kad Jūsų salono valdymas taptų kuo paprastesniu ir efektyvesniu. Lengva klientų registracija.

 

Odontologai

Organizuokite pacientų lankomumą ir rezervacijas, Manoregistracija padės Jums efektingai valdyti savo darbą bei pacientai lengvai prisiregistruos į Jūsų laisvą darbo laiką.

 

Kirpėjai

Manoregistracija turi visas funkcijas kirpyklos salonui valdyti. Bus nepaprastai patogu organizuoti savo darbą su klientais.

 

Gydytojai

Klinikoms sukurtos visos reikalingos funkcijos palaikyti efektingą didelės klinikos kolektyvo darbą.

 

Veterinarai

Veterinarai sėkmingai naudojasi visomis Manoregistracija funkcijomis, išskirtinai pritaikyta veterinarams.

 

Grupiniai užsiėmimai

Valdykite savo dideles treniruočių grupes ar užsiėmimus be vargo. Mobiliuoju telefonu žymėkite kas atėjo ar praleido treniruotes. Efektyvu, greita ir paprasta.

 

Kavinės

Registruokite klientus saugiai automatiškai, patogi ir greita tiek klientams, tiek administratoriams. Klientas registruojasi su telefonu, nuskenuodamas QR kodą.

 

Restoranai

Sistema skirta saugiai realizuoti sveikatos ministro sprendimą dėl karantino savivalybėse. Valgykime, skanaukime atsakingai.

 

Pasiliksminimo vietos

Pramogaukime saugiai ir atsakingai pramogų zonose.

 

SPA centrai

Iš Jūsų internetinės svetainės registracijos formos papildomi klientai SPA paslaugoms - masažai, viso kūno masažai, pirtys, baseinai ir kitos spa programos.

 

Auto servisai

Registruokite klientus, bei paskirstykite darbus meistrams. Taip pat meistras telefone gali matyti ir planuotis darbus iš anksto. Paprasta ir patogu.

 

Sporto treneriai

Stebėkite, ar Jūsų grupinėse treniruotėse visi klientai susimokėjo už Jūsų paslaugas/treniruotę. Taip pat lankomumą ir kita. Manoregistracija sistema naudojasi sporto treneriai - krepšinio treneriai, fitneso treneriai, futbolo, karate, plaukimo, teniso ir kiti.

 

Kineziterapeutai

Reikalingi visi įrankiai palaikyti darbą kolektyve nuo administracijos iki visos komandos - kineziterapeutai, masažuotojai, reabilitologai ir kitos specialybės

x
Kviečiame išbandyti klientų valdymo sistemą!
Išbandykite dabar